Aradığınız spor ayakkabılarında indirim fırsatı!

Aradığınız spor ayakkabılarında indirim fırsatı!

1.367 views
0
PAYLAŞ

Dünyanın en büyük spor perakendecisi olan INTERSPORT mağazalarında, tekstilden ayakkabıya yüzlerce üründe yüzde 40’a varan indirim fırsatı başlıyor.

intersport mağazalarındaki indirimli ürünler  (1)

Aradığınız spor ayakkabılarında indirim fırsatı!

Adidas, Nike, Reebok, Puma, Asics ve Skechers spor ayakkabı markalarında geçerli olan indirim ile kış sezonunda almak istediğiniz ürünlere INTERSPORT mağazalarında yüzde 40’a varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. İndirim süresi boyunca futbol, basketbol, koşu, yürüyüş, fitness ve günlük ayakkabı modellerinde fırsatı kaçırmayın.

intersport mağazalarındaki indirimli ürünler  (2)

Spor için aradığınız tüm tekstil ürünleri INTERSPORT mağazalarında.

Özel teknolojileri sayesinde spor yaparken kaslara destek veren ürünlerden, nefes alan ve teri dışarı atan dokusu ile vücudunuzun kuru kalmasını sağlayan spor kıyafetlerine kadar pek çok tekstil ürünü INTERSPORT mağazalarında sizleri bekliyor. Adidas, Nike, Puma ve Reebok marka t-shirtler, sweatshirtler, eşofman takımları, yağmurluklar, basketbol ve koşu şortları gibi tekstil ürünleri yüzde 40’a varan indirimlerle INTERSPORT mağazalarında.

intersport mağazalarındaki indirimli ürünler  (3)

Taraftarı olduğunuz takımın formalarını almanın tam zamanı!

INTERSPORT mağazalarındaki indirimli ürünler arasında dünyanın en büyük futbol takımlarından Manchester United, Barcelona, Inter, Chealsea ve Real Madrid takım formalarına ulaşabileceğiniz gibi Türkiye Milli Takım forması ve Galatasaray, Beşiktaş , Fenerbahçe futbol takımlarının polo t-shirtlerini de bulabilirsiniz.

Bu büyük indirimden yararlanmak için hemen bir INTERSPORT mağazasına gidin, fırsatları kaçırmayın!

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN