16 Şubat’ta Kendi Hayatınızın Efendisi Olmaya Ne Dersiniz?

16 Şubat’ta Kendi Hayatınızın Efendisi Olmaya Ne Dersiniz?

1.067 views
0
PAYLAŞ

Kendi kişisel yolculuğunda bir adım atmak isteyen herkes için 16 şubat 2013 tarihinde İstanbul Dragos Elit Hotel’de 10.00-16.00 saatleri arasında “Simurg’un Gözyaşları” , “Kendime Doğuşumun Güncesi” ve “GEÇİT” adlı kitapların yazarı, Kişisel Dönüşüm eğitmeni, Kendine Doğuş Atölyesinin kurucusu ve Tıp Doktoru Erkan Sarıyıldız tarafından “Hayatınızın Efendisi Olun” başlıklı bir eğitim semineri düzenlenecek.

İnsanoğlunun doğru bakış açısına geçişinde kendi sentezlerini bulan ve onları deneyimleyen Erkan Sarıyıldız; kendi hayatının efendisi olma farkındalığını yaşamak isteyen herkesi “Hayatınızın Efendisi Olun” eğitimine bekliyor.

Bugüne kadar “BEN” dediğiniz, aynada gördüğünüz, gerçekten siz misiniz?

 Erkan-Sariyildiz-00

 

“Hayatınızın Efendisi Olun” Eğitim İçeriği:

•         Hayat İlişkilerdir….

Bugüne kadar “BEN” dediğiniz, aynada gördüğünüz, gerçekten siz misiniz?

Eğer cevabınız evet ise harika, şanslı azınlığın bir üyesiniz.

Hayır ise…..

İşte o zaman size kendinizi bulmanın ipuçlarını bulabileceğiniz bir alan sunuyorum-İLİŞKİLERİNİZ.

Anne-baba, kardeş, arkadaş ,eş, dost, herkes ama herkes size kendinize ait ipuçlarını göstermek için yarışırken, bunları görmeden geçirdiğiniz boşa geçmiş zamanlarınıza artık son vermelisiniz.

Bu eğitimde, bugüne kadar aradığınız kişileri hayatınıza çekemediyseniz, ilişkilerinizde sürekli sorunlar yaşıyorsanız, kimsenin sizi anlamadığını düşünüyorsanız, hayatınızın içinde sürekli tekrarlayan olay örgülerinin içinde  çıkış yolunu bulamıyorsanız cevaplarını bulacağınız bir süreç yaşayacaksınız.

Artık kendini bulmanın, hakkettiğiniz yüksek değerli ilişkiler kurmanızın ve hayatı yüceltmenin, hayatınızın kurbanı değil efendisi olmanın tam zamanı.

•         Başarılı olmak ya da olmamak

Erişkinlerdeki her türlü sosyal, ruhsal tıkanıklıkların izini sürdüğünüzde bir çoğunun çok masum, basit olaylara bağlı olarak geliştiğini bulabilirsiniz. O yüzden herhalde en önemli konu yüzeydeki sonucu çözmek değil sebep olan tohumlanma anını bulup bu düzeyde temizlenmeyi sağlamak.

Etrafınızdaki herşeyi, yani yaşamınızı düşünceleriniz yaratıyor. Bizler ne düşündüğümüzün farkında değiliz. Egomuz çeşitli manevralarla gerçeği tam olarak görmemizi engellemeye çalışıyor. Duyguları gerçeğin üstüne bir sis perdesi olarak örtüyor; hem de ulvi bir amaç uğruna: Bizi korumak.

Başarılı olmanın bize doğduğumuzdan itibaren şart koşuluyor ve bunun sonucunda yaşamımızın sadece başarılardan övünmek haline geliyor ancak doğru olan bu değil, bu hayatı deneyimlemek için buradayız ve mutlu olmak için başarı şart değil…….

 

Erkan Sarıyıldız Kimdir?

Erkan Sarıyıldız 1970 yılında Adana da dünyaya gelmiş. Başarılı olmak ve başarılarıyla övünmenin genel kabul gördüğü gerçekliğinde tıp öğrenimini tamamlayarak iç hastalıkları uzmanı olarak görev yapmaya başlamış. Herşey Üniversite sırasında Nietzschenin görüşleri ile tanışmasıyla başlamış. Ondan önce öğretilmiş, kurgulanmış dogmalarla devam eden hayatı, bir anda O deli görünüşlü Zerdüşt adamın öğretileriyle tüm dogmaları yıkılıp darmadağın olmuş….

11  12  13

 Ardından önce kendisini ve toplumdaki yerini sorgulamış, ben kimim amacım ne sorularının cevabını ararken seneler seneleri kovalamış… hayatın ötesinde sadece hisleriyle ulaşabileceği uçsuz bucaksız bir evren olduğunu fark etmiş.

Tıbbın imkanlarının yetmiyeceği durumlarda diğer yoldan nasıl yardım edebilirim diyerek yaptığı araştırmalar sonucu Reiki ile tanışmış.

Zaman geçiyor fakat ruhunun açlığı geçmiyormuş.  Spiritüel rehberiyle tanışarak ona kendini tanımlama ile ilgili çok şey katmış…Farklı evrenleri, farklı enerjileri, geçmiş yaşamlarını, içindeki potansiyelleri nasıl açığa çıkarabileceğini, üstbenliği ile ve Tanrı ile nasıl direk bağlantı kurabileceğini göstermiş…

Herkesin özünde aynı bütünün parçaları olduğunu, dünya deneyiminin dualitesi gereği iyi-kötü kavramlarının olması gerektiğini deneyimlerek Tanrı’yı uzakta değil kendi içinde bulmuş böylece onu cezalandıran değil koşulsuzca seven bir dost edinmiş…

Hep tamam bundan ötesi olmaz tepeye ulaştım dediğinde her tepeden daha yükseğinin olduğunu görmüş…. O yüzden bu yolun bitmez bir yol olduğunu görüp bir kaşif edasıyla yeni ufuklara açılarak Deeska enerjisi ile tanışmış…

Tüm bu zorlu deneyimini sosyal medya üzerinden paylaşırken daha çok kişiye ulaşmak istemiş ve sırasıyla “Kendime Doğuşumun Güncesi”, “Simurg’un Gözyaşları” ve “Geçit” kitaplarını yazarak okuyucularını da bu eşsiz deneyimi ile buluşturmuş….

Erkan Sarıyıldız, deneyimlerini paylaştığı “Kendine Doğuş Atölyesi” nde çalışma grubuna katılan insanların önce “Ben” tanımlarını masaya yatırıp, kendilerini bugüne kadar nelerle tanımladıklarını analiz ettikten sonra bu tanım içindeki tüm ögelerin oluşumunda kişinin gerçeğinin ne kadar kendini yansıttığına bakarak, kendine ait olmayan, toplumun, çevresinin üstlerine yüklediği yükleri ortaya dökerek bu gereksiz yüklerden, önlerini tıkayan safralardan arındırma işlemini gerçekleştiriyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN