İyi Cüceler Kitabevi’nde Minikleri Nitelikli Etkinliklerle Dopdolu Bir Ay Bekliyor

İyi Cüceler Kitabevi’nde Minikleri Nitelikli Etkinliklerle Dopdolu Bir Ay Bekliyor

1.349 views
0
PAYLAŞ

 

İyi Cüceler Kitabevi, Kasım ayında birbirinden eğlenceli etkinlik atölyeleri ve sıcacık hikayelerle dolu okuma günleri ile iyi cücelerine keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.

İyi Cüceler Kitabevi minikleri, ister ‘Origami’ atölyesinde masmavi akvaryum yapıp içinde kendi yaptıkları balıkları yüzdürmek, ister ‘Kurabiye’ atölyesinde sağlıklı leziz kurabiyeler pişirip yemek, ister ise Okuma günlerine katılarak sıcacık hikayeler dinlemek için bekliyor.

Ayrıca, İyi Cüceler Kitabevi Kasım ayında Dünya Çocuk Kitapları Haftası kapsamında okulları ağırlamaya devam ediyor. Kitabevini ziyarete gelen minikler okumalara katılıp, kitaplarla ilgili eğlenceli aktiviteler yaparak Dünya Çocuk Kitapları Haftası’nı kutluyorlar.

TÜYAP Kitap Fuarı ve Dünya Çocuk Kitapları Haftası’nı içeren Kasım ayı boyunca İyi Cüceler Kitabevi her gün bir kitap önerisi yapıyor ve gün boyunca o kitabı kitabevinde ve internet sitesinde indirimli satışa sunuyor.

Çocukların zihinsel ve bedensel becerilerini geliştirebilecekleri atölyeler ile İyi Cüceler Kitabevi’nde küçükler kadar çocuklarıyla hayal kurmayı seven büyükler de hem eğleniyor hem öğreniyor.

İyi Cüceler Kitabevi Hakkında

İyi Cüceler Kitabevi 0-14 yaş grubu çocuklara ve çocuklarıyla hayal kurmayı seven büyüklere yönelik bir kitapçıdır. 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren İyi Cüceler’de özenle seçilmiş çocuk kitaplarının yanı sıra nitelikli ve çevre dostu oyuncaklar ve gelişime yönelik oyunlar bulunmaktadır. İyi Cüceler Kitabevi, hem okumayı hem de farklı becerileri geliştirici atölyeler de düzenlemektedir.

Bilgi ve rezervasyon için 0216 385 91 11 ve info@iyicuceler.com

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN