b-fit, İstanbul Kurtköy Merkezini Açtı!

b-fit, İstanbul Kurtköy Merkezini Açtı!

6.389 views
0
PAYLAŞ

Türkiye’nin ilk ve en büyük sağlık yaşam ve spor merkezi b-fit, İstanbul’daki 61’inci 17 Kasım 2012 Cumartesi günü açtı.

Sadece 30 dakikalık egzersiz programıyla kadınları hızlı ve etkili spor yapmaya yönlendiren Türkiye’nin ilk ve en büyük sağlık yaşam ve spor merkezi b-fit, İstanbul’daki 61’inci, Marmara Bölgesi’ndeki 93’üncü merkezini, 17 Kasım 2012 Cumartesi günü açtı. Handan Ertür tarafından açılan Kurtköy b-fit merkezine, Kurtköylü kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Hidrolik aletler ve aerobik ile toplam 30 dakika süren b-fit egzersiz sistemi açılışa katılan kadınların büyük beğenisini kazandı.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sağlıklı yaşam ve spor merkezi b-fit, yeni merkezi ile pek çok kadını sağlık ve sporla buluşturmaya devam ediyor. Türkiye genelindeki merkezlerinin sayısının 215’e, üye sayısının ise 150 bine ulaştığı b-fit, önümüzdeki dönemlerde de franchise sistemi ile tüm Türkiye’ye yayılmaya ve yeni kadın girişimciler yaratmaya devam edecek.


Adres : Sülüntepe Mah. Safa Cad. No: 6/1 Gülfidan durağı Kurtköy –Pendik /İstanbul
Tel : 0216 595 00 78

b-fit hakkında:
2006 yılında her yaş ve gelir grubundan kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmelerini sağlamak amacıyla kurulan b-fit, bugün tüm Türkiye’de 214 merkezi ile 150’binden fazla üyesine hizmet veriyor.
Bir sosyal girişim olan b-fit; kadın girişimciliğini destekleyerek, kadınlara istihdam yaratarak ekonomik hayattaki güçlerini artırmayı hedefliyor. Bu nedenle franchising sistemiyle büyüyen b-fit markasında francisee’ler kadınlardan oluşuyor.

Detaylı Bilgi İçin

www.b-fit.com.tr

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN