Uludağ, Sıla ve Fatih Ürek ile coşacak!

Uludağ, Sıla ve Fatih Ürek ile coşacak!

1.623 views
0
PAYLAŞ

Istanblue Uludağ’da

 

Bu sene 13. kez gerçekleşen Uludağ Whitefest 5-9 Şubat tarihlerinde de çok renkli. İstanblue Vodka’nın; eğlenceli karaoke yarışmaları, afterski partileri ve birbirinden ünlü isimleri ağırlayacağı İstanblue Event Hall ile eşlik ettiği Whitefest eğlenceli bir hafta sonu vaad ediyor. Whitefest’in en güzel konserlerine ev sahipliği yapan İstanblue Event Hall, 5-9 Şubat haftasında sahnesinde Sıla ve Fatih Ürek’i ağırlıyor. Konserlerin biletlerini etkinlik günleri Karinna Hotel lobi standından temin edebilirsiniz.

 

Türkiye’nin 52 farklı şehrinden eğlenmek isteyenlerin katılımı ile gerçekleşen Uludağ Whitefest’de bu sene konserler İstanblue Vodka’nın sahnesi İstanblue Event Hall’da gerçekleşiyor. Karinna Hotel’de yer alan İstanblue Event Hall’da 5 Şubat Pazar günü Dj Suat Ateşdağlı, 6 Şubat Pazartesi günü Sıla, 7 Şubat Salı günü Fatih ürek, 8 Şubat Çarşamba günü de Emrah İş & Aimi  ve Oben Budak sahne alacak. Konserlerin biletlerini etkinlik günleri Karinna Hotel lobi standında satışa sunulacak.

 

İstanblue Vodka’nın sürprizleriyle daha da eğlenceli hale gelecek olan konserlerin yanı sıra Karinna Hotel’in lobisinde de İstanblue’nun karaoke yarışması katılımcıları coşturacak. Karaoke yarışmaları, Türkiye, Avrupa ve Dünya Şov Barmen Şampiyonu olan Tolga Germiyanoğlu’nun barmen şov programı ile daha da eğlenceli hale gelecek.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN