Haydi çocuklar tatilde kitap şenliğine!..

Haydi çocuklar tatilde kitap şenliğine!..

740 views
0
PAYLAŞ

TEPE NAUTILUS’DAN 5. MİNİ KİTAP ŞENLİĞİ


Duyduk duymadık demeyin; Harikalar Diyarı’nın kapısı 20 Ocak’ta Tepe Nautilus’ta aralanıyor. Sayısız kitapla buluşup tiyatrodan sergiye, mim gösterisinden yaratıcı sanat atölyelerine kadar eğlenceli bir tatil geçirmek isteyen tüm çocukların adresi Tepe Nautilus olacak.

 

 

 

Türkiye’nin seçkin alışveriş merkezlerinden Tepe Nautilus; gelenekselleşen Mini Kitap Şenliği’nin beşincisini düzenliyor. Yarıyıl tatilinde çocukların kaliteli ve eğlenceli bir vakit geçirmesini hedefleyen şenlik 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

Tepe Nautilus 5. Mini Kitap Şenliği’nde 17 gün boyunca 17 ayrı yayınevine ait çocuk kitapları çocuk okurları ile buluşacak. Mim gösterileri ve atık malzemelerden yapılmış dev heykellerin de sergileneceği şenlikte; yaratıcı sanat atölyeleri ve tiyatro oyunları ile çocuklar hem eğitici hem eğlenceli şeker tadında bir tatil geçirme fırsatı yakalayacak.

 

Tepe Nautilus; sömestre tatilinde ‘’Yaşım küçük ama kitap sevgim büyük’’ diyen tüm çocukları ve çocuklarına güzel bir karne hediyesi vermek isteyen ebeveynleri kitapların büyülü dünyasında buluşmak için 1. Kattaki etkinlik alanına bekliyor.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN