”Ece Sükan” ile keyifli moda ve alışveriş…

”Ece Sükan” ile keyifli moda ve alışveriş…

1.479 views
0
PAYLAŞ

Shopamani tarafından İstinyePark’ta düzenlenen alışveriş şenliği “Smart Shopping Days” etkinliğinin büyük ödül talihlisi Eda Boz Kavak, Que, Divarese ve Fabrika’dan kazandığı 2.000 TL değerindeki hediye çekini, moda ve stil danışmanı Ece Sükan’ın rehberliğinde yaptığı ve samimi bir havada gerçekleşen styling alışverişi ile kullandı.

Konum bazlı duyuru platformu, alışveriş ve sadakat uygulaması Shopamani, “Smart Shopping Days” etkinliğinin son etabını 20-31 Aralık’ta İstinyePark’ta gerçekleştirdi. Smart Shopping Days kapsamında Shopamani uygulamasını kullanıp etkinliğin büyük ödülünü kazanan Hataylı ev hanımı, 32 yaşındaki Eda Boz Kavak, Que, Divarese ve Fabrika‘dan kazandığı 2.000 TL değerindeki hediye çekini 13 Ocak günü, Ece Sükan ile birlikte bu mağazalarda yaptığı styling alışverişi sırasında kullandı. Kısa sürede kaynaşan Sükan ve Kavak, samimi bir havada gerçekleşen alışverişin tatlı yorgunluğunu atmak için mola verdiklerinde, styling ve moda üzerine yaptıkları hararetli sohbete, kahve eşliğinde devam etti. Alışveriş sonrasında ise ikili, Shopamani’nin Kurucusu Kerem Sözügeçer ile birlikte Masa Restaurant’ta hem yemek yediler hem de keyifli sohbeti sürdürdüler.

 

Eda Boz Kavak, alışverişi izleyen gazetecilerin sorusu üzerine “Kazandığımı duyunca çok mutlu oldum. 2012’ye çok güzel bir başlangıç yaptım. Shopamani’ye teşekkür ederim” dedi. Ece Sükan da “Shopamani’nin bu etkinliğinde danışman olarak yer almaktan çok mutlu oldum. Benim de sıkça kullandığım bir uygulamaya imza atmışlar. Sıkça başvuruyor, avantaj ve indirimleri takip ediyorum” şeklinde konuştu.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN