Avea’dan Türkiye’nin ilk Tramvay Bayisi…

Avea’dan Türkiye’nin ilk Tramvay Bayisi…

1.855 views
0
PAYLAŞ

Avea “Trambayi”, Beyoğlu-Tünel güzergâhını fethetti!

Türkiye’nin en genç ve yaratıcı GSM operatörü Avea, Türkiye’nin ilk tramvay bayisini hayata geçirdi. Avea’nın Beyoğlu tramvayına entegre olarak uyguladığı “Trambayi”, Beyoğlu’nda yaptığı seferler ile büyük ilgi topladı.

Avea’nın yenilenen bayi konseptine ve hızla artan bayi ağına yönelik detaylar içeren “Trambayi”, Beyoğlu-Tünel güzergâhında, 14-15-20-21-22-23-24 Ocak tarihlerinde, en yoğun saatlerde gerçekleştirdiği seferler ile binlerce yolcuya ev sahipliği yaptı.

Avea Pazarlama Direktörü Sinem Üner Ünsal; “GSM pazarı, günümüz itibariyle ülkenin en canlı ve dinamik pazarlarından biri olarak konumlanıyor. Avea olarak, hem sunduğumuz ürün, servis ve hizmetlerimizle hem de iletişim tonumuzla farklılaşan ve öne çıkan işlere imza atmak için çalışıyoruz. Markanın müşterilerle buluşmasında birbirini besleyen farklı platformlar olması da marka sağlığını olumlu yönde etkiliyor. Bundan yola çıkarak, açıkhava reklamlarını da mümkün olan en verimli şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Yenilenen bayi konseptimizi ve hızla artan bayi ağımızı anlatan yaratıcı “Trambayi” çalışmamız ile; tüketiciye direkt olarak dokunarak çok olumlu tepkiler aldık” dedi.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN