ANJELIQUE, Şubat’ta Dünyaca ünlü DJ’lerin akınına uğrayacak…

ANJELIQUE, Şubat’ta Dünyaca ünlü DJ’lerin akınına uğrayacak…

1.027 views
0
PAYLAŞ

İstanbul gece hayatının değişmez adresi Anjelique’in dünyanın en ünlü DJ’lerini ağırladığı partileri, tüm kış boyunca hız kesmeden devam ediyor. Anjelique 3 Şubat’ta dünyaca ünlü DJ’ler Sunnery James&Ryan Marciano’yu, 17 Şubat’ta ise The Shapeshifters’ı ağırlayacak.

Anjelique’te dünyaca ünlü DJ’lerin performanslarını sergilediği partiler hız kesmeden devam ediyor. Şubat ayında da dünyaca ünlü DJ’leri müzikseverlerle buluşturacak olan Anjelique, 3 Şubat Cuma akşamı ünlü DJ grubu Sunnery James&Ryan Marciano’yu, 17 Şubat’ta ise The Shapeshifters’ı ağırlayacak. Albümleri tüm dünyada ses getiren ve en ünlü gece klüplerinin partilerinin aranan ikilisi Sunnery James&Ryan Marciano’nun en sevilen parçalarını çalacağı 3 Şubat’tan sonra, 13 Şubat’ta başka bir dünyaca ünlü DJ grubu The Shapeshifters da tüm dünyadaki hayranlarının dans ettiği popüler parçalarıyla bu kez Anjelique misafirlerini eğlendirecek.

Sadece dünyaca tanınan DJ’ler olarak kalmayan, pekçok farklı projeye prodüktör olarak imza atarak uluslararası platformda tanınan ünlü DJ’ler, benzersiz show performanslarıyla dünya üzerinde binlerce kişiye ulaşıyor. Dünyanın sayılı gece klüplerinden sonra bu kez İstanbullu hayranlarıyla buluşacak olan ünlü DJ’ler, Anjelique misafirlerine unutulmaz geceler yaşatacaklar.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN