ALCATRAZ; 21 Ocak Cumartesi 21.00…

ALCATRAZ; 21 Ocak Cumartesi 21.00…

1.243 views
0
PAYLAŞ

ALCATRAZ

21 Ocak Cumartesi 21.00

Dizimax HD

© Warner Bros. Entertainment Inc.

Lost’un yaratıcısı J.J.Abrams’ın yepyeni ve çarpıcı dizisi Alcatraz, iki saatlik sezon açılışıyla 21 Ocak Cumartesi 21.00’da Dizimax HD’de ekrana geliyor.

Alcatraz, Cumartesi günü yapılacak özel gösterimi sonrasında 25 Ocak’tan itibaren her Çarşamba 21.00’de Amerika’daki yayınından 48 saat sonra Dizimax HD ekranında yayında olacak.

Ünlü yapımcı J. J. Abrams’ın, en tehlikeli suçluların hapsedildiği Alcatraz’daki gizemli olayları konu alan yeni dizisi her Çarşamba, Amerika’daki yayınından sadece 48 saat sonra Dizimax HD ekranında izleyicilerle buluşuyor.

San Francisco Polis Departmanı dedektifi Rebecca Madsen, tüyler ürperten bir cinayeti araştırırken, bir parmak izi onu şok edici bir şüpheliye ulaştırıyor. 50 yıl önce Alcatraz hapishanesinde kaybolan 302 kişi, günümüzde teker teker ortaya çıkıyor.

San Fransisko Polis Departmanı Dedektifi Rebecca Madsen, Alcatraz konusunda uzman olmuş, çizgi roman hastası Dr. Diego ile bu konuyu araştırmak üzere kurulan takıma dahil oluyor. Zamanla olayların göründüğünden çok daha karmaşık ve derin olduğunu, işin ucunda bir devlet sırrı yattığını fark ediyorlar.

İzleyenleri ekran başına kilitleyecek dizi “Alcatraz” 21 Ocak Cumartesi 21.00’da 2 saatlik sezon açılışını yapıyor, devam bölümleri Amerika’da yayınlandığı tarihten 48 saat her Çarşamba 21.00’da Dizimax HD’de ekrana geliyor.

 

Oyuncular

Sam Neill

Sarah Jones

Jorge Garcia

(LOST)

Parminder Nagra

(ER, Bend It Like Beckham)

Robert Forster

Santiago Cabrera

Jason Butler Harner(Law & Order, Chase)

Yapımcılar

J. J. Abrams

(LOST, Star Trek, FRINGE)

Bryan Burk

(LOST, Start Trek, FRINGE)

Elizabeth Sarnoff

(LOST, Deadwood

 

Tür Aksiyon, Fantastik, Gerilim

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN