1 8 8 8, 2. YAŞINI KUTLUYOR…

1 8 8 8, 2. YAŞINI KUTLUYOR…

734 views
0
PAYLAŞ

TUBORG GOLD SUNAR;

İzmir’de gerçekleştirilen birçok kültür-sanat ve müzik organizasyonuna ev sahipliği yapan 1 8 8 8, ikinci yılını 2 gün sürecek keyifli etkinliklerle kutluyor.

1888, İzmir’de gerçekleştirilen az sayıda festivalin destekçileri arasında yer alarak, bir gece kulübü olmanın dışında, şehrin kültür hayatına da önemli katkılar sağladı.

Açıldığı Şubat 2010 tarihinden itibaren gerçekleştirdiği organizasyonlarla, yerli ve yabancı birçok önemli müzisyeni ağırlayan 1 8 8 8, Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali, İzmir Kent Kültürü Mirası Festivali, Uluslararası İzmir Animasyon Film Festivali, Resim, Fotoğraf sergileri ve kısa film gösterimleri etkinliklerine de ev sahipliği yaptı.

Tuborg Gold’un da katkılarıyla iki gün iki gece sürecek kutlamalar, 3 Şubat Cuma günü DJ Alibey’in italo ve nu-disco seti performansı sonrası dünyaca ünlü yapımcı Rodion’un sahne almasıyla başlayacak. İtalo disko ve Elektro soundlarını başarıyla harmanlayan, Lindström, Prins Thomas, Breakbot, Bottin gibi yeni dönem başarılı prodüktörlerden biri olarak gösterilen Rodion, Gomma etiketinden çıkardığı plaklarla Avrupa dans müziği camiasının önemli isimlerinden biri. 4 Şubat Cumartesi gecesi devam edecek 2. yıl kutlamaları 1 8 8 8 mekânının müziğinden sorumlu olan Brodigy’den Korhan ve Muzikant ile devam edecek.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN