2011’in Önemli Mimarlık Olayları Artık Bir Tık Uzağınızda.

2011’in Önemli Mimarlık Olayları Artık Bir Tık Uzağınızda.

1.595 views
0
PAYLAŞ

Türkiye’nin ilk ve tek mimarlık almanağı olma özelliğine sahip Arkitera Mimarlık Almanağı 5. yılında dijital ortamda okuyucularıyla buluşuyor.

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından 2007 yılından beri kitap şeklinde basılarak sektördeki profesyonellere hediye olarak gönderilen Arkitera Mimarlık Almanağı, 2011 sayısından itibaren www.mimarlikalmanagi.com adresinden yayınlanmaya başlıyor.

Arkitera.com’un bir yıllık içeriğinden derlenen Arkitera Mimarlık Almanağı 2011 ile mimarlık, inşaat, gayrimenkul, şehircilik ve tasarım sektörlerine ilişkin önemli haberlere, farklı gündemlere ilişkin konuların gelişim süreçlerine, önemli söyleşi ve köşe yazılarından alıntılara, yeni başlayan projeler, tamamlanan yapılar ve sonuçlanan yarışmalara ait bilgilerin tümüne ulaşmak mümkün. Van Depremi, Kanal İstanbul projesi, Emek Sineması, Taksim Meydanı’nın yayalaştırılması, Tarihi Yarımada silüeti tartışmaları… gibi geride bıraktığımız senenin en çok konuşulan başlıkları da Arkitera Mimarlık Almanağı 2011’den takip edilebilecek.

Aylık periyodlar halinde sunulan haberlere, arama ya da etiketler üzerinden de kolayca ulaşılabilecek.

Mimarlık Almanağı 2011, mimarların, tasarımcıların, öğrencilerin, inşaat sektöründeki profesyonellerin ve akademisyenlerin önemli bir başvuru kaynağı olmaya aday.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN