Kişiye özel hamburger ve salata GBK’de

Kişiye özel hamburger ve salata GBK’de

1.350 views
0
PAYLAŞ

Hamburgerinizde hangi malzemelerin yer alacağına, etin nasıl olacağına, sosa ve daha birçok detaya kendiniz karar vermek istiyorsanız Gourmet Burger Kitchen’ın yeni uygulaması tam size göre. “Kendi Burgerini Yarat” menüsündeki seçeneklerden istediklerinizi işaretleyerek, size özel bir lezzet oluşturabilirsiniz. Üstelik salatanızı da aynı şekilde, istediğiniz malzemelerle, yeşilliklerle ve soslarla hazırlatabilirsiniz. Kendi lezzetinizi yaratma fırsatını kaçırmayın.

Geniş çeşitliliğe sahip menüsünde besin değeri yüksek, lezzetli seçenekler sunan GBK, kendi lezzetini yaratmak isteyenler için yepyeni bir hizmet sunuyor. GBK’nin yeni uygulaması sayesinde, hamburgerinizde etin nasıl olması gerektiğine, hangi malzemelerin yer alacağına, ne tür sos kullanılacağına ya da olmasını istediğiniz peynir çeşidine kendiniz karar verebilir, size özel bir hamburger yaratabilirsiniz. Hamburger yerine daha hafif bir seçim arayışındaysanız, kendi salatanızı da istediğiniz malzemelerle hazırlayabilirsiniz.

GBK’nin “Kendi Burgerini Yarat” seçeneğinde ilk olarak burgeriniz için, Gönen dana eti, kuzu eti, yerli besi angus, pane tavuk, ızgara tavuk, falafel ya da yeşil mercimek seçeneklerinden birini tercih ediyorsunuz. Daha sonra ise hangi boy olmasını ve nasıl pişmesini istediğinizi işaretliyorsunuz. Ve sıra geldi özel tercihlere… Ekmeksiz, soğansız, mayonezsiz ya da relish’siz olarak tercih edebileceğiniz hamburgerinizin ek malzemeleri ve sosları ise tamamen sizin isteğinize göre hazırlanıyor. Kısacası GBK’de siz ne isterseniz o oluyor. Ve bu alternatiflerle binlerce hamburger seçeneği oluşturulabiliyor. Bu özel ayrıcalığı yaşayın ve kendi lezzetinizi yaratma fırsatını kaçırmayın.

 

GBK Levent: Kanyon Alışveriş Merkezi, Levent

Tel: (212) 353 0323

 

GBK Nişantaşı: Abdi İpekçi Cad. Reasürans Çarşısı Alt Girişi, Nişantaşı

Tel: (212) 240 6665

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN