Capacity’den 4. Yaşına Özel Dört Dörtlük Yeni Yıl Hediyeleri

Capacity’den 4. Yaşına Özel Dört Dörtlük Yeni Yıl Hediyeleri

1.859 views
0
PAYLAŞ

Capacity, kuruluşunun 4. Yılına özel hazırladığı eşsiz Yeni Yıl Kampanyasında, 4 adet Mercedes C 180 ve dört dörtlük hediyeler ile ayakları yerden kesiyor.

Açıldığı ilk günden günümüze tüm Bakırköylüler için adeta bir buluşma noktası olan ve her zaman ilklere imza atan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 4. yaş heyecanını ve Yeni Yıl coşkusunu, düzenlediği dört dörtlük kampanyası ile ziyaretçileriyle birlikte kutluyor.

Ziyaretçilerine, 4 adet Mercedes C 1804 adet LED TV, 4 adet Ipad 2 ve

4 adet Iphone 4 hediye etmeye hazırlanan Capacity, yeni yılda tüm ziyaretçilerine dört dörtlük hediyeler kazanma fırsatları sunuyor.

 

30 Kasım 2011 – 31 Ocak 2012 tarihleri arasında Capacity mağazalarından yapılacak olan 150 TL alışveriş ile kampanyaya katılmaya hak kazanacak olan Capacity ziyaretçileri, yapacakları her 150 TL’lik alışveriş için dört dörtlük hediyelere sahip olabilme şanslarını da arttıracak.

 

Yeni Yıl Kampanyasını 30 Kasım 2011 Çarşamba akşamı Geveze ve Fazla Mesai’nin mükemmel performansı ve şovlarıyla açıklayan Capacity, 2012 yılında da alışveriş ve eğlencenin merkezi olmaya devam edecek.

 

 

 

www.capacity.com.tr

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN