“FARE KAPANI” Oyununun Galası Yapıldı

“FARE KAPANI” Oyununun Galası Yapıldı

2.370 views
0
PAYLAŞ

Bu sezon perdelerini ilk kez açan Ak’la Kara Tiyatro’da, “Fare Kapanı” oyununun galası yapıldı. Eski Broadway sinemasının yenilenerek yepyeni bir tiyatro haline getirildiği Ak’la Kara Tiyatro’nun bu sezon sergileyeceği dört özel oyunundan biri olan “Fare Kapanı’nın gala gecesine sanat ve televizyon dünyasından birçok ünlü isim katıldı.

Galanın konukları arasında, Haldun Dormen Argun Kınal, Tijen Par, Göksel Kortay, Engin Uludağ Alpat, Mazlum Kiper, Payidar Tüfekçioğlu,Nilüfer Açıkalın, Füsun Kostak,Cem Kurtoğlu,Üstün Akmen, Atilla Şendil’de yer aldı.

Londra’da 60.yılını kutlayan, gerilim kraliçesi Agatha Christie klasiği olan oyun, sürpriz sonuyla herkesi şaşırtıyor. Oyunda, bir kar fırtınası sırasında İngiltere’de dağ otelinde mahsur kalan 7kişinin aralarındaki katili bulmak için yaşadıkları anlatılıyor.
Burak Karaman ve Elif Erdal’ın yönetmenliğini yaptığı Fare Kapanı’nda Ruhi Sarı, Bedia Ener Öztep, Gazanfer Unduz, Özgür Özdural, Sibel Akdeniz, Merve Anlağan, Can Şıkyıldız ve Deniz Şen rol alıyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN