Kıvanç Seni Yemeğe Davet Ediyor

Kıvanç Seni Yemeğe Davet Ediyor

812 views
0
PAYLAŞ

“Kıvanç’ı en iyi ben tanırım” diyenler  “Facebook.com/Yedigun” sayfasına koşuyor

Yedigün’ün Facebook sayfasındaki  “Kıvanç seni yemeğe davet ediyor” yarışmasındaki soruları çözerek doğru cevapları veren şanslı 5 kişi, Kıvanç Tatlıtuğ’a yemek yapacak. Hayranları, kendi hazırladıkları yemek mönülerini Kıvanç Tatlıtuğ’a ikram edecekler.

2011 yılında Yedigün’ün yüzü olan ve yaz boyunca Yedigün Limonetto Çeşme Rüzgarı ve Yedigün Bodrum Mandalinası reklamlarıyla izlediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ, Yedigün tüketicilerini sevindirecek yeni bir kampanya ile geliyor. Yedigün Facebook sayfasında “Facebook.com/Yedigun”, “Kıvanç seni yemeğe davet ediyor” isimli uygulamadaki sorulara doğru cevap veren 5 Tatlıtuğ hayranı, ünlü sanatçıya yemek yapma zevkini yaşayacak. Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte hazırlanan yüzlerce soru arasından, her yarışmacı testte kendisine çıkacak 20 soruyu cevaplandıracak. Herkes yarışmaya ancak bir kere katılabileceği için sorulara çok dikkatli cevap verilmesi gerekiyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ile vakit geçirmek isteyen hayranlarının 27 Temmuz – 31 Ağustos 2011 tarihleri arasında önce “Facebook.com/Yedigun” Facebook sayfasını beğenmeleri daha sonra ise “Kıvanç seni yemeğe davet ediyor” isimli yarışmaya  katılmaları ve soruları doğru şekilde cevaplamaları yeterli olacak. Sorulara doğru yanıtları veren yarışmacılar arasından belirlenen 5 şanslı kişi Kıvanç Tatlıtuğ ile tanışıp birlikte yemek yapacak ve kendi elleriyle pişirdikleri yemekleri sanatçıyla Mama’da birlikte yeme şansını yakalayacaklar. Tüm Yedigün ve Kıvanç Tatlıtuğ sevenlere açık olan yarışmanın sonunda kazananlar Kıvanç Tatlıtuğ’la farklı bir gün geçirme hayallerini gerçeğe dönüştürmüş olacaklar.
Yedigun hakkında daha fazla bilgi icin:
•    www.yedigun.com.tr ;
•    facebook.com/Yedigun
•    twitter.com/yediguncanli)

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN