İstanbul’un bayram etkinlikleri çok çoşkulu!

İstanbul’un bayram etkinlikleri çok çoşkulu!

1.966 views
0
PAYLAŞ

Profilo AVM, şeker tadında düzenleyeceği etkinliklerle bayram coşkusunu 7’den 70’e  yaşatıyor…

Profilo Alışveriş Merkezi, Şeker Bayramı boyunca ziyaretçileri için 7’den 70’e herkese bayramın coşkusunu yaşatacak şeker tadında bayram etkinlikleri düzenliyor.

Bayram etkinliklerinde neler yok ki? Küba Müzik Dinletisinden, nefes kesen dansları ile Latin Dans Grubu’na, trio müzik ve piyano dinletilerine, müzikal ipli kuklalardan palyaço ve sihirbazlara kadar herkes Şeker Bayramı süresince Profilo AVM ziyaretçileri ile birlikte olacaklar.

Birbirinden eğlenceli ve keyifli gösterilerin yanı sıra minik ziyaretçiler için sihirbazlık, kaşık kukla ve ebru sanatı atölyeleri, yarışmatör abi ile ödüllü yarışmalar, çocuk tiyatrosuyla çocuklar kendilerini renkli bir dünyada bulacak. Profilo AVM ziyaretçileri bayramın her anını doyasıya yaşayacak, eğlenecek ve unutamayacakları bir bayram geçirecekler.

Hediyelik eşyadan aksesuara, kozmetikten tekstile her türlü seçeneği aynı çatı altında bulunduran Profilo Alışveriş Merkezi, konuklarına bayram havasını taşıyan, birbirinden seçkin mağazalarıyla bayrama özel indirimler, kampanyalar, uzun vadeli taksit oranları ve hediye çeki uygulamaları ile İstanbul’un merkezinde avantajlı alışverişin adresi olmaya devam ediyor.

İstanbul’un kalbinde kültür, alışveriş ve eğlencenin merkezi Profilo AVM’nin ziyaretçilerine sürprizleri önümüzdeki günlerde de sürecek.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN