DESA’dan Şeker Bayramı’na özel kaçırılmayacak son fırsat!

DESA’dan Şeker Bayramı’na özel kaçırılmayacak son fırsat!

2.274 views
0
PAYLAŞ

DESA, Şeker Bayramı’nda tüm DESA mağazalarında etiketin yarısı fırsatı sunuyor. Bu son fırsatlaDESA’nın yaz koleksiyonundaki parçalara yarı fiyatına sahip olabilir, bayram keyfini şıklıkla taçlandırabilirsiniz.
Türkiye’de kalite ve modanın adı DESA, 2011/2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonunu sunduğu bu günlerde Şeker Bayram’ına yakışacak son büyük fırsat kampanyasıyla karşımızda. Usta tasarımcıları ve geleneksel deri işçiliğinin nadir örneklerini yaratan el sanatçılarının yarattığı deri ürünleri de bu büyük indirim fırsatına dahil.


Tek tek elde üretilen deri çantalardan, birbirinden şık ceketlere ve son moda ayakkabılara kadar çok beğendiğiniz DESA’lara etiketin yarısı fiyatla sahip olma fırsatını kaçırmamak için hemen en yakın mağazaya uğramayı ihmal etmeyin.
Etiketin yarısı fırsatı DESA’nın 7 gün 24 saat hizmet veren Sanal Mağazası desa.com.tr’de de geçerli. Tek yapmanız gereken bilgisayarınızı başına geçip ürünleri incelemek ve indirimlerden yararlanıp tek tıkla alışveriş yapmak.


DESA 2011/2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu,modern ve şık
DESA, 2011/2012 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonunda klasikten moderne birçok farklı tarza hitap ediyor ve ağırlıklı olarak birbiriyle kolayca eşleştirilebilen kilit parçalara yer veriyor. DESA’da kadınlar için bu sezon çantadan ayakkabıya, tekstilden cekete tüm ürün gruplarında yenilikçi bir tavır gözleniyor. Bahar aylarının vazgeçilmezi trençkotlar, DESA yorumuyla bambaşka arzu nesnelerine dönüşüyor. Koleksiyonun en önemli ilham kaynağı ise 40 yıllık tecrübesiyle yoğurduğu deri ustalığı ve el işçiliği geleneği.
DESA, 2011/2012 Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonunda ise yenilikçi ve genç modellerin yanı sıra klasikten vazgeçemeyen erkekleri de unutmuyor. Ceket, ayakkabı ve çantadan oluşan koleksiyonda sonbahar ve kışın asil renkleri vizon, taba, sarı, siyah ve kahve tonları hakimiyet gösteriyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN