Boğaz keyfine metrelik kebap ile lezzet katın…

Boğaz keyfine metrelik kebap ile lezzet katın…

6.183 views
0
PAYLAŞ

Tatil trenini kaçıranlar, bu bayram İstanbul’da kalmayı seçenler, muhabbeti bol keyifli akşam sofralarını ve uzun hafta sonu kahvaltılarını özleyenler, Tere Kebab muhteşem manzarası ve lezzetli menüsü ile siz ve sevdiklerinizi bekliyor…

Tere Boğaz’ın büyülü atmosferinde, Adana ve Antakya sofralarının yöresel ustaları ve onların modern sunumlarıyla keyifli sohbetler ve lezzetli yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz bir mekan.


Tere’nin en popüler yemeklerinden biri ise Metrelik Kebap! İstanbul’da boğazda ilk kez Tere’de sunumu yapılan Metrelik Kebap, masanızda, sizin önünüzde özel bir seremoniyle kesilerek servis ediliyor. Bu nefis kebabın hem ritüeline hem de tadına bayılacaksınız!

Şarapseverler içinse mekanın zengin şarap menüsüne göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Tere’de Pazar kahvaltılarının tadına doyum olmuyor…

Mekan Ramazan’ın ardından uzun hafta sonu kahvaltılarını özleyenleri Pazar brunchlarında ağırlıyor. Serpme olarak servis edilen zengin kahvaltı menüsü muhteşem boğaz manzarası ile birleşince tadına doyum olmuyor.

Tere Kebap Hakkında

Tere Kebab İstanbul’un tarihi semti Çengelköy’ün en güzel yerinde denize sıfır konumu, eşsiz yemekleriyle kebap kültürüne yepyeni bir anlayış getiriyor.

Boğaz’da tarihi bir mekanda Adana ve Antakya sofralarının yöresel ustaları ve onların modern sunumlarıyla keyifli sohbetler, lezzetli yemekler ve Boğaz’ın büyülü atmosferinin tadını çıkarabileceğiniz bir mekan.

Tere’nin kapısından içeri adım attığınız andan itibaren samimi ve şık dekorasyonun yanı sıra  200 yıllık tarihi bir doku sizleri selamlıyor. İliklerinize kadar işleyen iyot kokusu tüm yorgunluğunuzu alıp götürürken, boğaz köprüsünün muhteşem ışıkları da adeta görsel bir şölen sunuyor.


www.tere.com.tr

Rezervasyon için: 0216 422 57 03 / info@tere.com.tr

Bunları biliyor musunuz?

“Tere“ birbirinden güzel yalıları, tertemiz havası ve eşsiz manzarası ile İstanbul’un en nezih semtlerinden olan Çengelköy’de yer alıyor.

İçinde bulunduğu bina 1800’lü yılların başında Osmanlılar tarafından inşa edilmiş bir fil ambarı. 1900’lü yılların başında yeniden düzenlenerek ispirto fabrikasına dönüştürülmüş.

Romantik akşam yemekleri hatta yemek öncesi toplantılarınızı yapabileceğiniz özel ‘’Cumba” salonuyla iş yemekleri için de ideal bir mekan…

Etin yanına çok yakışan bu baharlı bitki Tere’nin yararları saymakla bitmiyor. Vücuttaki yağ yakımını hızlandıran Tere aynı zamanda da çeşitli vitaminleri, özellikle de C vitaminini bolca barındıran bir bitki. Bu nedenle hastalıklara karşı vücudun direncini de artırıyor. Kanı temizleyici olma özelliğinin yanı sıra mide ile sıkıntılarınız varsa çözüm Tere‘de…

Aklınızda bulunsun…

v Kuruçeşme’den tekne servisimiz vardır.

v Grup ya da münferit yemekleriniz için  rezervasyon gereklidir.

Tüm bayram boyunca Öğlen ve Akşam servislerine devam etmekteyiz.

Teresiz Kebap, Kebapsız Tere Olmaz…

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN