‘Palivor Çiftliği’ VE ‘Demirköy Kültür Merkezi’ Projeleri 5 Ödül Kazandı

‘Palivor Çiftliği’ VE ‘Demirköy Kültür Merkezi’ Projeleri 5 Ödül Kazandı

7.987 views
0
PAYLAŞ

Google ve Bloomberg Televizyonu işbirliği ile düzenlenen Avrupa’nın en önemli yarışması 2011 Avrupa Gayrımenkul Ödülleri (www.propertyawards.net) sonuçları 26 Temmuz’da açıklandı.
Türkiye’den Oral Mimarlık,  Kırklareli ilinin Demirköy ilçesinde, Istranca Ormanları’nın ortasında bulunan ‘Palivor Çiftliği’ (www.palivor.com) için tasarladıkları Gökışık, Günışık ve Taşev adlı 3 ayrı Çiftlik Evi projeleri ile ‘konut mimarisi’ dalında  3 ödüle, Demirköy ilçe merkezinde yapılması planlanan ‘Demirköy Kültür Merkezi’ adlı projesi ile ‘kamu mimarisi’ dalında 1 ödüle layık görüldü. Öte yandan, Oral’ların eko yaşam felsefesi ile gayrımenkul geliştiren şirketi Avcı Gayrımenkul’ün sahibi olduğu Palivor Çiftliği ayrıca ‘Gayrımenkul Pazarlama’ dalında da ödüle layık görüldü.


Oral Mimarlık ve Avcı Gayrımenkul ortakları Kerem Oral ve Emre Oral kardeşler kazandıkları 5 ödül hakkındaki görüşlerini “Avrupa Gayrimenkul Ödülleri jürisinin çalışmalarımızı takdir ederek bizi 5 ödüle birden layık bulmalarından dolayı çok memnunuz. Palivor Çiftliği’nin Çiftlik ve Bağ Evleri tasarımlarına verilen ödüller, ülkemizde nitelikli eko yaşam projelerinin gelişmesine büyük katkıda bulunacak. Doğal hayata geri dönüş kaçınılmaz’ şeklinde ifade etti.


Avrupa Gayrımenkul ödüllerinin 80 jüri üyesinin arasında Google İngiltere başkanı James Bacon, İngiliz Gayrımenkul Federasyonu CEO’su Peter Bolton King, Kraliyet Mühendisler Odası Birliği Başkanı David Dalby ve Royal Bank of Scotland’dan Ike McNamara bulunuyor. 2011 Avrupa Gayrımenkul Ödülleri 23 Eylül’de Londra’da düzenlenecek gala yemeğiyle sahiplerine sunulacak. Bu gala yemeğinde ödül sahiplerininin arasından seçilecek en yüksek puanı alan projeler, Asya Pasifik, Afrika, Amerika, ve Orta Doğu bölgelerinin en iyi projelerinin katıldığı  2011 Dünya Gayrımenkul Ödülleri için yarışacak.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN