43 Milyon Kişi BlackBerry Messenger Kullanıyor

43 Milyon Kişi BlackBerry Messenger Kullanıyor

2.839 views
0
PAYLAŞ

BlackBerry Messenger (BBM) ile sevdikleriniz size düşündüğünüzden daha yakın

Sadece BlackBerry akıllı telefonlarda yer alan anlık mesajlaşma uygulaması BlackBerry® Messenger (BBM) ile dünyada 43 milyon BlackBerry kullanıcısı sevdikleriyle her zaman her yerde istediği kadar mesajlaşıyor.

Sohbet stilli düzeni ve sınırsız yazı karakteriyle sevdiklerinizle iletişim kurmanızı kolaylaştıran BBM ile arkadaşlarınızla sohbet başlatabilir, grup kurabilir, mesajınızın okundu bilgisini anında görebilir ve büyük boyutlu dosya, resim, ses, müzik ve video görüntüleri paylaşabilirsiniz.

BBM ile hayatı kolaylaştırma rehberi…

Ø  BBM ile sevdiklerinizle her an her yerde anlık ücretsiz mesajlaşabilirsiniz.

Ø  SMS göndermek yerine ‘chat’leşmenin keyfini sürebilirsiniz.

Ø  Konserde, sokak gösterisinde ya da gittiğiniz bir eğlence mekanında en sevdiğiniz sanatçının şarkısını ya da sizin için unutulmaz anları videoya kaydederek BBM üzerinden en sevdiklerinizle e-mail gördermenize gerek kalmadan çok hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Ø  BBM ile kendinize özel hem iş, hem aile hem de okul arkadaşlarınızdan oluşturacağınız çeşitli gruplar kurarak sohbeti koyulaştırabilirsiniz.

Ø  Erasmus programı ile aylarca görüşemeyeceğiniz sevgilinizle cep harçlığınızdan tek kuruş bile harcamadan BBM üzerinden istediğiniz an mesajlaşabilirsiniz.

Ø  BBM üzerinden arkadaşlarınızla 6MB’a kadar dosya, resim, sesli mesaj ve video paylaşabilirsiniz.

Ø  Ayrı şehirlerde yaşayan anneniz ve babanızla BBM üzerinden sürekli iletişim halinde olabilir, sanki yanıbaşınızdalarmış gibi sohbet edebilirsiniz.

Ø  BBM ile “mesajımı  aldı mı” ya da “okudu mu” gibi kaygıya düşmenize gerek kalmadan “gönderildi” ve “okundu” iletilerini anında görebilirsiniz.

Ø  Kişi listenize arkadaşlarınızı pin numarasının yanı sıra barkod özelliği ile de zahmetsizce ekleyebilirsiniz.

Ø  BBM profilinizdeki fotoğraf ve durum iletinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz

Ø   “Ben neredeyim” bilgisini kişi listenizle anında paylaşabilirsiniz.

BlackBerry akıllı telefon kullanıcıları için özel olarak geliştirilen BBM uygulamasını BlackBerry App World™ üzerinden telefonunuza yükleyebilirsiniz. BlackBerry App World’un son versiyonunu için www.blackberry.com/appworld sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN